2003: UKS Trójka - UKS Ruch Chorzów (2003) 5 : 2

W kolejnym meczu sparingowym przy słonecznej pogodzie UKS Trójka pokonał na własnym obiekcie UKS Ruch Chorzów 5 : 2. Mecz stał na wysokim poziomie i toczył się w szybkim tempie. Grano 3 x 25 min. Było to bardzo wyrównane i jedno z ciekawszych spotkań w ostatnich tygodniach. Rywal zawiesił wysoko poprzeczkę i zawodnicy z Tarnowskich Gór musieli się sporo namęczyć, aby osiągnąć korzystny wynik. Mecz dobrze zaczął się dla gospodarzy, gdyż już po 5 minutach prowadziliśmy 2 : 0, a na koniec pierwszej tercji 3 : 0. Druga część gry to już dominacja przyjezdnych, którzy zdecydowanie wygrali 2 : 0. W trzeciej tercji do głosu znów doszli zawodnicy Trójki, którzy strzelili kolejne dwa gole ustalając wynik meczu na 5 : 2. Był to bardzo wartościowy i wyczerpujący sparing. Cieszy fakt, że po drugiej przegranej części meczu udało się podnieść i znów zagrać poprawnie.

Gole dla UKS Trójka zdobywali: Marcin Czudaj x 2, Bartek Pyka, Mateusz Podleszka, gol samobójczy.