2003: UKS Trójka - KS Piekary 8 : 1

W ostatnim meczu sparingowym przed ligą UKS Trójka pokonał na własnym boisku drużynę KS Piekary. mecz toczył się w dobrym tempie a akcje gospodarzu rozkręcały się z biegiem czasu. Nie brakowało ciekawych akcji i wielu bramek. Dla UKS Trójka strzelali: Bartek Pyka x 3, Marcin Czudaj x 3, Mateusz Czaja, Filip Galusik. Już w sobotę czeka nas mecz ligowy z JÓZEFKĄ CHORZÓW. Aby powalczyć o korzystny wynik z tak silnym rywalem, musimy wznieść się na wyżyny możliwości i wykazać się sporym zaangażowaniem w grę.

Skład:

Jaromin Niko, Mijal Mateusz, Stasik Mateusz, Mecner Paweł, Koniecko Szymon, Nawrat Maciek, Cygarowski Nikodem, Czaja Mateusz, Podleszka Mateusz, Galusik Filip, Rudy Michał, Pyka Bartek, Czudaj Marcin.