2003 - II Liga Śląska Młodzików: UKS Trójka - Józefka Chorzów 1 : 5

"Lanie na początek"

W pierwszym meczu w II lidze Wojewódzkiej UKS Trójka uległ gładko na własnym boisku drużynie Józefki Chorzów. W całym spotkaniu dominowali zawodnicy z Chorzowa, mając wyraźną przewagę fizyczną. Zawodnicy z Tarnowskich Gór nie podjęli jednak walki i grali bardzo bojaźliwie. Jedynie w pierwszej połowie udawało się dotrzymywać kroku zespołowi gości (1 : 1). Po przerwie szereg błędów indywidualnych oraz dalszy brak walki spowodował, że Józefka bez większych problemów strzeliła aż 4 bramki. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Bartek Pyka. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną drużyny z Chorzowa, której gratulujemy zwycięstwa i efektownego startu w rozgrywkach. W najbliższej kolejce zmierzymy się z drużyną Ajaksu Częstochowa. Spotkanie w sobotę 18 kwietnia o godz. 13.00 w Tarnowskich Górach.

Wyniki 1 kolejki:

UKS Trójka - Józefka Chorzów 1 : 5

GKS Katowice - Skra Czestochowa 2 : 1

Ajaks Częstochowa - Piast Gliwice 0 : 4

skład UKS Trójka:

Jaromin Niko, Koniecko Szymon, Mecner Paweł, Stasik Mateusz, Galusik Filip, Czaja Mateusz, Podleszka Mateusz, Pyka Bartek, Czudaj Marcin, Fijałkowski Bartek, Cygarowski Nikodem, Nawrat Maciek, Rudy Michał.