2003: II Liga Śląska Młodzików: UKS Trójka - Ajaks Częstochowa 0 : 3

Druga porażka po słabej grze.

UKS Trójka z rocznika 2003 uległ na własnym boisku drużynie Ajaksu Częstochowa 0 : 3. Kolejny raz zawodnicy z Tarnowskich Gór grali nerwowo i bardzo bojaźliwie nie podejmując walki z rywalem. Pierwszy gol to trafienie samobójcze po rzucie wolnym z dystansu. Drugie trafienie dla gości to konsekwencja błędów. Najpierw piłka po nodze zawodnika z Częstochowy wychodzi w aut jednak grę wznawiają goście. Po wyrzucie ścięty zostaje Bartek Pyka, ale gwizdek sędziego milczy i piłka zostaje zagrana za plecy naszego obrońcy, który popełnia błąd i się przewraca. Mimo, że zawodnik Ajaksu stał za naszym ostatnim obrońcą to spokojnie przyjął piłkę i kończy akcję golem. Od początku drugiej połowy UKS Trójka ruszył do ataku. W pierwszej ciekawej akcji sam na sam z bramkarzem znajduje się Mateusz Czaja jego strzał zatrzymuje bramkarz interwencją rękami poza polem karnym i mamy... rzut rożny. Chwilę później wywalczyliśmy rzut karny i wydawało się, że jest to punkt zwrotny w meczu. Nic z tego. Piłka po strzale z "wapna" trafia w słupek i wiara w odwrócenie wyniku jest coraz mniejsza. Mimo słabej gry tworzyliśmy też swoje okazje: Bartek z rzutu wolnego przy spojeniu, Nikodem po rzucie rożnym głową przy słupku oraz po kontrze w bramkarza, Mateusz Stasik w poprzeczkę oraz w słupek z karnego, Michał z dwóch metrów nad poprzeczką. Mimo tylu okazji byliśmy bardzo nieskuteczni i w dodatku tracimy kolejnego gola na 0 : 3 po kontrze i biernej postawie w obronie w ostatnich minutach.