2003: II Liga Śląska Młodzików: GKS Katowice - UKS Trójka 2 : 0

W 3 kolejce rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej Młodzików UKS Trójka po zaciętej i ambitnej walce uległ w Katowicach z tamtejszym GKS 0 : 2. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem spotkania i patrząc na ich wcześniejsze mecze można było spodziewać się niezwykle trudnej przeprawy. Zawodnicy z Tarnowskich Gór zagrali jednak dobre spotkanie. Było dużo walki i jeszcze więcej zaangażowania. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej części dwie szybkie kontry Katowiczan okazały się skuteczne. Oprócz tego zawodnicy GKS mieli dwa słupki i poprzeczkę. Z naszej strony okazje do zdobycia gola z akcji mieli Mateusz Czaja i Olaf Ferdyn oraz po strzałach z rzutów wolnych Bartek Pyka i Mateusz Stasik. Mimo porażki cieszą walka i zaangażowanie, których brakowało we wcześniejszych meczach. Pochwalić należy również pracę sędziego, który bardzo zdecydowanie i rzetelnie prowadził dzisiejsze zawody. W następnej kolejce na boisku w Tarnowskich Górach zmierzymy się z drużyną Skry Częstochowa. Spotkanie w sobotę 2 maja o godz. 13.00.

Jaromin Niko, Stasik Mateusz, Mecner Paweł, Koniecko Szymon, Czaja Mateusz, Podleszka Mateusz, Pyka Bartek, Rudy Michał, Czudaj Marcin, Mijal Mateusz, Nawrat Maciek, Cygarowski Nikodem, Ferdyn Olaf.

Wyniki 3 kolejki:

GKS Katowice - UKS Trójka 2 : 0

Ajaks Częstochowa - Józefka Chorzów 0 : 1

Skra Częstochowa - Piast Gliwice (niedziela)