2003: II Liga Śląska Młodzików: Piast Gliwice - UKS Trójka 1 : 1

W 5 kolejce rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej Młodzików UKS Trójka zremisował na wyjeździe z drużyną Piasta Gliwice 1 : 1. Spotkanie było wyrównane od początku meczu. Pierwsi gola zdobyli gospodarze po mocnym strzale z dystansu. Jeszcze w pierwszej połowie odpowiedział zespół Trójki. Sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartek Pyka i piłka znalazła drogę do bramki... sędzia gola jednak nie uznał odgwizdując faul na bramkarzu. Po przerwie atakowały oba zespoły. Po jednej z akcji sam na sam z bramkarzem Piasta znalazł się Marcin Czudaj, który zachowując zimną krew zdobył gola. Do końca meczu Piast atakował, a UKS wyprowadzał kontry. Wynik meczu nie uległ zmianie, więc zespół z Tarnowskich Gór po ciężkim meczu zdobył pierwszy cenny punkt.