2003: UKS Trójka - AP Bielik Ruda Śląska 3 : 1

W kolejnym meczu sparingowym UKS Trójka pokonał na własnym boisku drużynę AP Bielik Ruda Śląska 3 : 1. Zespół z Rudy Śląskiej prowadzony jest przez trenera Piotra Gierczaka (świetnego niegdyś piłkarza, z przeszłością ekstraklasową). Mecz przebiegał pod dyktando zawodników z Tarnowskich Góry, którzy byli jednak mało skuteczni marnując wiele okazji do zdobycia gola. Rywale również starali się odgryzać i jedna z takich akcji dała efekt bramkowy. W meczu można było zaobserwować kilka ciekawych akcji ale głównie gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Dla UKS Trójka gole strzelali: Bartek Pyka, Mateusz Czaja, Michał Rudy.

Skład:

Jaromin Niko. Mijal Mateusz, Koniecko Szymon, Mecner Paweł, Stasik Mateusz, Galusik Filip, Czaja Mateusz, Podleszka Mateusz, Pyka Bartek, Czudaj Marcin, Cygarowski Nikodem, Rudy Michał, Nawrat Maciek.