2003: V miejsce w turnieju w Świerklanach

UKS Trójka z rocznika 2003 zajął V miejsce w turnieju w Świerklanach, w którym wzięło udział 10 zespołów. Mimo braku kilku podstawowych zawodników m. in. wszystkich bramkarzy (choroby i wyjazdy), zawodnicy prezentowali się dobrze i zajęli piątą lokatę. Rozpoczęliśmy od dwóch porażek 0 : 2 z silniejszymi rywalami (Odra Wodzisław i MKS Zaborze). Następnie efektownie pokonaliśmy Energetyk ROW Rybnik 4 : 0, by w ostatnim meczu mimo kilku świetnych okazji zremisować 0 : 0 z Naprzodem Rydułtowy. Wyniki te pozwoliły na zajęcie 3 miejsca w grupie. O 5 miejsce przyszło nam rywalizować z Czarnymi Gorzyce. Mimo dwukrotnego prowadzenia, mecz zakończył się wynikiem 2 : 2, co skutkowało rzutami karnymi. Tutaj czekały nas wielkie emocje i horror. Potrzeba było aż 8 kolejek, aby wyłonić zwycięzcę. Serię karnych zakończył Bartek Pyka, który najpierw obronił rzut karny (pełnił rolę bramkarza w turnieju), a następnie skutecznym strzałem rozstrzygnął rywalizację na korzyść UKS Trójka.

Wyniki:

Skład: Pyka Bartek, Mecner Paweł, Nawrat Maciek, Koniecko Szymon, Cygarowski Nikodem, Galusik Filip, Podleszka Mateusz, Rudy Michał, Czudaj Marcin.

Powiązana galeria: