2003: III miejsce UKS Trójka w turnieju w Bytomiu

W turnieju rozgrywanym w "hali na skarpie" w Bytomiu, którego organizatorem był Podokręg Bytom UKS Trójka zajął III miejsce. W rywalizacji udział wzięło 12 zespołów. Początek był bardzo dobry w wykonaniu naszych zawodników, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania grupowe i zajęli 1 miejsce. W finale, do którego awansowały łącznie trzy zespoły (z trzech grup), nie udało się zagrać równie efektywnie jak w grupie. W pierwszych spotkaniu po słabszej grze przegrywamy 1 : 2, z kolei w następnym spotkaniu mierzymy się z Tarnowiczanką. Mecz był wyrównany i zacięty, ale mimo dzielnej postawie ulegamy 0 : 1. Mały niedosyt pozostaje, gdyż można było powalczyć o jeszcze wyższą lokatę, ale miejsce na podium trzeba przyjąć z szacunkiem.

Mecze grupowe:

UKS Trójka - KS Piekary 2 : 0 (Mateusz Podleszka x 2)

UKS Trójka - TS Tarnowiczanka I 4 : 0 (Mateusz Czaja, Szymon Koniecko, Mateusz Podleszka, Filip Galusik)

UKS Trójka - Piast Ożarowice 1 : 0 (Galusik Filip)

mecze finałowe:

UKS Trójka - Polonia Bytom 1 : 2 (Mateusz Podleszka)

UKS Trójka - TS Tarnowiczanka II 0 : 1

TS Tarnowiczanka - Polonia Bytom 1 : 0

Klasyfikacja podium:

1 miejsce: TS Tarnowiczanka II

2 miejsce: Polonia Bytom

3 miejsce: UKS Trójka

pozostałe drużyny biorące udział w turnieju:

JSS Silesia Juventus, Sokół Orzech, Silesia Miechowice, TS Tarnowiczanka I, Andaluzja Piekary Śląskie, Polonia II Bytom, KS Piekary, Piast Ożarowice, Czarni Kozłowa Góra.

Jaromin Niko, Mecner Paweł, Nawrat Maciej, Koniecko Szymon, Stasik Mateusz, Czaja Mateusz, Galusik Filip, Podleszka Mateusz, Rudy Michał, Pyka Bartek, Cygarowski Nikodem,